Jak opravit poškozenou folii na oknech?

Jak zrenovovat bílé plastové okno novou folií?

Jste nespokojeni se stavem Vašich plastových oken?

Oprava renolitové folie od naší společnosti, bude jako při prvotním dodání oken.

Jsme tady, abychom pomohli vyřešit Vaše problémy. Zaměřujeme se nejen na opravu poškozeného polepu barevné folie, ale i celkovou opravu plastového okna a kování. Poškozený barevný polep plastového okna dokážeme uvést do původního stavu. Postup výměny folie nepoškodí vaše okno a výsledek bude splní všechny požadavky ať už požadavek na UV záření nebo stálost odstínu barvy vaší folie. Veškeré folie od dodavatelů jsou kontrolovány za přísných technologických podmínek.

Naše společnost vám dokáže nabídnout polepení ( renovaci ) vašich oken, které už stratila na kvalitě odstínu a to ať už byla bez polepu nebo sním. Pokud se tedy rozhodnete vaše staré bíle okno polepit novou folii, jsme tu pro vás.

Oprava nebo nové potažení renolitové folie provádíme dle certifikace a standardů dodavatele společnosti Renolit a Hornschuch. Nové potažení folie bude dle vašeho požadavku v barevném odstínu z výběru více než 50 odstínu ať už dřevodekoru, nebo ral odstínu.

Oprava poškozené folie je vždy prováděna bez nutnosti demontáže oken. I takto poškozenou folii (viz foto) dokážeme uvést do původního stavu tak, aby plastové okno bylo jako nové.

Ukázka poškozeného  okna před opravou a po opravě od naší společnosti.