Vážení návštěvníci, rádi bychom vám vysvětlili proces objednávky a realizace projektu u H&S Plasty s.r.o.

Je pro nás nesmírně důležité, pokud se rozhodnete využít naše služby, abyste věděli, co vše budeme společně řešit a jaký je postup jednotlivých prací. Zakládáme si na otevřenosti a vstřícném přístupu ke svým zákazníkům. Chceme, aby všichni zákazníci byli s námi spokojeni a měli radost z konečného výsledku. Pojďme se tedy podívat na jednotlivé kroky realizace vašeho projektu.

Cenová poptávka od zákazníka

Jde o předběžný dotaz na cenu, kdy chce zákazník zjistit, na kolik by ho vyšlo určité provedené terasy (nebo jiné montáže). Podle vyměřené plochy a vybraného druhu materiálu stanovíme hrubý odhad, který se ovšem může od konečné ceny lišit, jelikož nejsme schopni bez prohlídky místa realizace započítat všechny faktory ovlivňující cenu.

Konzultace u zákazníka, návrhy řešení terasy na míru

Po počátečním seznámení s požadavky zákazníka přijedeme k němu domů a důkladně zhodnotíme místo budoucí realizace, zkonzultujeme všechny dostupné možnosti a navrhneme nejlepší možné řešení terasy na míru. V tomto bodě už můžeme stanovit konkrétní cenu vaší nové terasy.

Odsouhlasení návrhu řešení terasy a barevného provedení

Vždy se snažíme zákazníkům dodat nejvhodnější návrh řešení terasy, který dokonale doplní okolí jejich obydlí. Materiál Twinson nabízí různá barevná provedení, takže zákazníci mají z čeho vybírat.

Objednání materiálu a následný transport v co možná nejkratším termínu

Po úspěšném odsouhlasení návrhu objednáváme potřebný materiál a připravujeme se na následnou montáž. Chceme, aby transport materiálu a montáž terasy probíhali v co nejkratším čase.

Montáž terasy u zákazníka, průběžná konzultace a případné změny u realizace dle přání zákazníka

Montáž terasy se snažíme provádět co nejvíce profesionálně a s ohledem na okolí. Jsme si vědomi, že nikdo nechce mít zbytečný nepořádek kolem domu. Během montáže průběžně konzultujeme se zákazníkem náš postup a přijímáme připomínky. Víme, že ne vše se dá na začátku dokonale domluvit a umožňujeme dělat případné změny, dle nových požadavků, i během montáže.

Ukončení realizace terasy

Je pro nás prioritou, aby výsledek byl podle představ zákazníka, který bude nakonec 100% spokojený.

Koncový úklid a odvoz zbytkového odpadu k recyklaci

Po úspěšném dokončení montáže terasy po sobě vždy uklidíme a zajistíme odvoz zbytkové odpadu. Jsme zodpovědná firma a životní prostředí nám není lhostejné.

Předání terasy ( manuál údržby, předání certifikátu jakosti….)

Jakmile vše uklidíme a zkontrolujeme, předáváme terasu zákazníkovi k užívání.

Doufáme, že jsme vám objasnili náš postup a těšíme se na vaše zavolání nebo email.